Mehmet Emin TAŞKIN
1961 yılında Erzincan ili Kemah ilçesi Karadağ Köyünde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğreminini Erzincan’da tamamladıktan sonra baba mesleği olan manifaturacılığı seçti. Daha sonra 1985 yılında İstanbul’ a gelen Mehmet Emin TAŞKIN şuan Osmanbey de Poltaş mensucat ltd.şti. tekstil firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 


Mesut DELİCAN
1958 Yılında Erzincan ili Kemah ilçesi Karadağ Köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul da tamamladı. 1973 Yılında Karaköy Perşembe pazarında çalışmaya başlayan Mesut DELİCAN 1987 yılında ortaklaşa kendi firması olan Hilal Hırdavatı kurdu. 2008 yılında işletmesini ortağına devrederek emekli olan Mesut DELİCAN şuan ticari faaliyetlerine şirketimizde devam etmektedir. 


Niyazi Duran ERYILMAZ
1957 Yılında Erzincan ili Kemah ilçesi Karadağ Köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Erzincan da tamamladıktan sonra İstanbul’ a gelen ve burada çeşitli sektörlerde  çalışan ve daha sonra emekli olan Niyazi Duran ERYILMAZ ticari faaliyetlerine şirketimizde devam etmektedir.

 
Haluk TAŞKIN
1966 Yılında Erzincan ili Kemah ilçesi Karadağ Köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul da tamamladıktan sonra kahvecilikle başlayan ticari yaşamını şuan İstanbul Laleli de Taşkın-Irmak firması ile yurt dışına ayakkabı satışı ile devam etmektedir.